O bradáčovi strednom, korenie a soľ

Šteniatko stredného bradáča, korenie a soľ z našej chovnej stanice si môžete rezervovať či už je na svete alebo ešte nie. Rezervácia prebehne po zložení dohodnutej zálohy. Šteniatko prideľuje chovateľ, pretože najlepšie pozná ich povahu. Budem rada, ak sa budúci majiteľ predstaví telefonicky alebo nás osobne navštívi. Pre šteniatka hľadáme v prvom rade milujúce rodiny na celý život. Netrvám na tom, že musí chodiť na výstavy. Avšak ak sa niekto domnieva, že šteniatka s rodokmeňom sú len na výstavy a chov, nie je to tak. Viete, kto sú rodičia šteniatka, akú majú povahu a poznáme ich genetické ochorenia ak by boli nosiči daného typu. Čo sa u šteniatka bez rodokmeňa nedá povedať a vo veľa prípadoch sa kupuje šteniatko od tzv. množiteľa.

Pri kúpe majiteľ obdrží kúpno-predajnú zmluvu, výbavu pre šteniatko a chovateľský servis. Uvítame, ak s nami nový majiteľ zostane v kontakte.

Šteniatka stredného bradáča sú hravé, krásne a plné energie, ktoré hľadajú svoj nový domov. Sú očkované podľa veku, odčervené a čipované, sú zdravé a dobre socializované.

Ak hľadáte verného a inteligentného spoločníka na celý život, neváhajte nás kontaktovať a stretnite sa so šteniatkami osobne!

Stredný bradáč je plemeno psa, ktoré je známe pre svoju energiu, oddanosť a inteligenciu. Jeho charakteristickým znakom je hustá, odolná, tvrdá srsť a dominantná brada. Bradáč neplzne, preto nebudete mať chlpy po celom dome.

Tento pes je ideálnym spoločníkom pre aktívnych ľudí, pretože má rád pohyb a aktivity. Tiež sa veľmi rád učí a vie byť veľmi poslušným psom.

Pre stredného bradáča je dôležitá správna výchova a socializácia, aby sa z neho stal dobre vychovaný a poslušný pes. Ak chcete mať doma verného a energického psa, stredný bradáč je skvelou voľbou.